Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia!
Poznaj opinie osób, które nam zaufały.
Polecam bardzo! Pan Maciej ma świetne podejście do dzieci, jest zawsze pełen energii i entuzjazmu. Na zajęciach widać jego profesjonalizm i widoczne doświadczenie w pracy.
Bardzo polecam Szkołę Pływania Milczyński. Profesjonalne podejście, umiejętność wytłumaczenia najdrobniejszych szczegółów, spokój i niesamowita cierpliwość do kursantów. W końcu nauczyłem się pływać poprawnie. Oby więcej takich trenerów! Jeszcze raz bardzo dziękuję 😊
Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Instruktorzy potrafią skutecznie przekazać wiedzę i umiejętności. Gorąco polecam każdemu, kto chce nauczyć się pływać lub doskonalić swoje umiejętności.
Niesamowite zajęcia! Moja córka pokochała pływanie dzięki cierpliwości i świetnemu podejściu trenera. Widzę ogromne postępy, a to wszystko w super atmosferze.